הרצאות וסדנאות - איך זה עובד?

1/4

הרצאות קלילות וחוויתיות מתובלות בהרבה סיפורים, השתתפות של הקהל ודוגמאות מרתקות שיתנו לעובדים שלכם הרבה ערך מוסף וכלים כדי להתחיל ליישם כבר היום.

הרצאה אינה מוגבלת במספר משתתפים ונמשכת כשעה - שעה וחצי.

ניתן לשדרג לסדנה עבור עד 15 משתתפים הנמשכת כ-3.5 שעות ומשלבת תרגול של המשתתפים וקבלת פידבק מעמיק.

ניתן להזמין סדרה של הרצאות או סדנאות בהנחה.

לפרטים נוספים והתאמת הרצאה או סדנה עבורכם, דברו איתי.

1/1

מקהל רדום לקהל המום - העברת מסרים אטרקטיבית

 

בעידן בו אנחנו חשופים בכל רגע לכך כך הרבה גירויים, האתגר הגדול ביותר שלנו כאשר אנחנו מדברים הוא לתפוס את הקשב של מי ששומע אותנו ולהשאיר אותו איתנו לאורך זמן.

כדי להתעלות מעל כל הרעש, אנחנו חייבים להעביר מסרים בצורה אטרקטיבית ולהפוך את התוכן שלנו לזכיר וחוויתי.

בימי קורונה, הזומים ושיחות הוידאו, האתגר הזה אפילו יותר משמעותי.

בהרצאה זו נגלה איך לבדל את עצמנו ברצף של הרבה דוברים ולהטביע חותם, איך לשמור על קשב גבוה של הקהל לאורך הרצאה, פגישה או פרזנטציה ואיך לייצר לקהל חויה בלתי נשכחת.

רוצים גם הרצאה אצלכם בארגון בחברה או אפילו בבית? דברו איתי

איך להיות מדהימים מול קהל?

היכולת לדבר בפני קהל היא היכולת המשפיעה ביותר בעולם.

בהרצאה זו נקבל ארגז כלים עשיר כדי לשדרג את עצמנו מול קהל, מאדם אחד ועד קהל של מאות או אלפים. נגלה איך להרגיש ביטחון ולדבר עם נוכחות מרשימה, מרתקת וסוחפת, איך להעביר מסר מדויק בצורה שירצו לשמוע אותנו, איך להבליט את עצמנו מול אנשים, ליצור חיבור ורושם ראשוני חיובי.

זום אין – העברת הרצאות/שיחות וידאו מעולות

 

בהרצאת זום זו נגלה איך להעביר הרצאת/פגישת זום בצורה סוחפת ומרתקת, איך ליצור חיבור חזק עם שאר המשתתפים, לשלב אותם, להפעיל ולהלהיב אותם, איך להשאיר חותם גם בעידן הקורונה וגם בלי להיות יחד באותו החדר ועוד טיפים חשובים להעברת מסרים ודיבור מול קהל, מהבית.

״איך יזכרו אותי?״ הצגה עצמית ורושם ראשוני בלתי נשכחים

 

״אין שני לרושם ראשוני״. בסדנה זו נלמד מהו רושם ראשוני וממה הוא מורכב, נגלה מה הרושם הראשוני שאנחנו מותירים ואלו כלים יש לנו על מנת ליצור רושם ראשוני מוצלח וזכיר לטובה. נלמד

איך להציג את עצמנו בצורה מדוייקת, שתסקרן את השומעים, תיצור חיבור מהיר עימם ותישאר בזיכרון ונבחן מהי הדרך הנכונה לפתוח את דברינו כך שיתפסו את האוזן ויבטיחו את המשך קשב הקהל.

(אל) תעשו מזה סיפור - סטוריטלינג

 

בעידן בו רעיון טוב יכול לשנות חיים או להזניק קריירה, היכולת לספר אותו בצורה טובה לקהל, ללקוח, לעובד או לצוות שלכם – היא יכולת קריטית להצלחה. בהרצאה מתובלת בסיפורים נגלה כלים חשובים לשימוש בסיפור קצר כדי לסחוף, לרתום ולשכנע את מי ששומע אותנו ונבין כיצד סיפור אישי פותח את השומע לרעיונות חדשים, מעורר את הדמיון ומחבר לרגש.

הקול שלך שווה

 

בנאומים הגדולים של כל הזמנים, תתקשו למצוא נאומים שניתנו על ידי נשים.  זה לא מאוד מפתיע, בהתחשב בכך שבעשורים האחרונים עודדו נשים בעיקר להראות את עצמן ופחות להשמיע את קולן.

בהרצאה קלילה ומהנה, מלאה כלים פרקטיים שתוכלו ליישם כבר היום, נגלה מה עבד בנאומים הגדולים של נשים שהשפיעו על ההיסטוריה, איך להשמיע את הקול שלנו, כך שהקהל (מאדם אחד ועד מאות ואלפים) ירצה לשמוע עוד ולעשות זאת בצורה מרתקת, נשית ומלאת ביטחון.

מי מפחד מהפחד?

פחד מספר 1 בעולם הוא פחד קהל.

כ-80% מהאנשים חוים פחד קהל וכ-20% מהאנשים, שקרנים..

בהרצאה זו נבין ממה נובע הפחד ואיך להתגבר עליו.

איך לשדר ביטחון ולהנות מלדבר מול קהל.