סדנאות

1/4

במסגרת הסדנאות תקבלו כלים משמעותיים לשדרג את יכולות הפרזנטציה שלכם.

סדנה נמשכת כ-4 שעות וכוללת כלים, תיאוריה וכמובן תרגול משמעותי. 

ניתן לשלב מספר סדנאות ליום מלא, יום אחרי יום או אחת לשבוע במשך מספר שבועות.

הסדנאות מתאימות לקבוצה של כ-15 משתתפים על מנת לאפשר תרגול לכלל המשתתפים.

לפרטים נוספים והתאמת הסדנה הרלוונטית לחברה שלכם, דברו איתי

1/3

סדנת איך להיות ״וואו״ מול קהל?

בסדנה זו נלמד איך להיות מדהימים מול קהל, איך להתמודד עם פחד קהל, לשדר נוכחות וביטחון ולהלהיב את מי ששומע אותנו. נקבל את הכלים והטיפים הכי חשובים איך לעמוד מול קהל קטן כגדול – מאדם אחד בפגישה ועד מאות ואלפים ולרתק אותו תוך שאנחנו מביאים את האותנטיות שלנו לבמה ומצליחים להתגבר על הפחד ולהנות מזה.

סדנת Storytelling 

בעידן שבו רעיון טוב יכול לשנות חיים או להזניק קריירה, היכולת לספר אותו בצורה טובה לקהל, למשקיע, ללקוח, או לצוות שלכם - היא יכולת קריטית להצלחה.  במהלך הסדנה נרכוש כלים לשימוש בטכניקות של Storytelling כדי להעביר מסר מרתק.

סדנת בניית מצגות

​בסדנה זו נלמד איך לשדרג את המצגת שלנו כך שתקפיץ את הפרזנטציה. כלים פרקטיים ליצירת קומפוזיציה וגרפיקה מושכות. נבין כיצד להציג גרפים, טקסטים, תמונות, סרטונים ומספרים בצורה פשוטה ומרתקת ואיך לשדרג בקלות כל שקף כך שימשוך וילהיב אך לא יפגום בקשר בין המרצה לקהל. נבין מהו שימוש נכון בדינמיקה של מצגות ומהי אמנות הקליק.

סדנת רושם ראשוני והצגה עצמית

״אין שני לרושם ראשוני״. בסדנה זו נלמד מהו רושם ראשוני וממה הוא מורכב, נגלה מה הרושם הראשוני שאנחנו מותירים ואלו כלים יש לנו על מנת ליצור רושם ראשוני מוצלח וזכיר לטובה. נלמד

איך להציג את עצמנו בצורה מדוייקת, שתסקרן את השומעים, תיצור חיבור מהיר עימם ותישאר בזיכרון ונבחן מהי הדרך הנכונה לפתוח את דברינו כך שיתפסו את האוזן ויבטיחו את המשך קשב הקהל.

רוצים גם הרצאה אצלכם בארגון בחברה או אפילו בבית? דברו איתי